Tractor LS MT3 50CP
SKU:
LSMT350
Contacteaza-ne pe WhatsApp
Obtine Finantare pentru utilajul tau »
19
People watching this product now!
Specificatii Tractor LS MT3 50CP
| Specificatii | Tractor LS MT3 50CP |
|---|---|
| Extra garantie | 5 ani sau 3000 ore functionare |
| Transmisie | Mecanica cu inversor |
| Viteza maxima | 28,5 km/h |
| Carte RAR | Inclusa |
| Functia Creep | Da |
| Numar viteze | 32 inainte / 16 inapoi |
| Tractiune | 4×4 cu diferential blocabil |
| Reglare ecartament | In functie de cultura |
| Monitorizare GPS | Da |
| Motor | Tier V, Mitsubishi L3CRV-T9A |
| Tip motor | 4 timpi, racire cu apa |
| Nr. cilindri | 3 |
| Capacitate cilindrica | 1879 cmc |
| Cuplu maxim | 164 Nm |
| Putere | 50 CP |
| Pompa de injectie | Delphi CRDI |
| Ambreiaj | Un singur disc de ambreiaj |
| Diferential blocabil | Mecanic |
| PTO | Independent |
| Rotatii PTO | 540, 540E, 750, 1000 rpm |
| Prindere in 3 puncte | Cat II |
| Debit ulei hidraulic | 30,9 litri/min |
| Presiune ulei hidraulic | 17,5 MPa |
| Capacitate ridicare | 1250 kg |
| Prize hidraulice | 2 x dubla actiune cu joystick |
| Sistem directie | Hidraulic |
| Raza minima de viraj | 2800 mm |
| Debit ulei directie | 15,6 litri/min |
| Presiune ulei directie | 14,2 MPa |
| Voltaj | 12V |
| Alternator | 12V-70V |
| Pornire | 12V – 2.0 KW, solenoid electric |
| Sistem iluminare | Faruri, semnalizare, lumini laterale, stop, lucru |
| Structura | Cabina cu AC, filtrare, incalzire, sistem audio stereo |
| Lungime totala | 3620 mm |
| Latime totala | 1458-1858 mm |
| Inaltime totala | 2330 mm |
| Greutate | 2025 kg |
| Greutate frontala | 21 kg bara protectie / 4×20 kg greutati |
| Anvelope fata | 9.5-16 (4PR) |
| Anvelope spate | 13.6-24 (8PR) |
Tractor LS MT3 50CP este alegerea ideala pentru fermierii care cauta performanta, confort si eficienta. Aceste utilaje agricole sunt echipate cu motor Mitsubishi Tier V, tractiune 4×4 si cabina ergonomica, oferind consum redus si manevrabilitate excelenta pentru orice activitate agricola moderna.
Detalii Tractor LS 50CP
| Echipare | Cu cabina, Tractiune 4×4 |
|---|---|
| Tip | Carte RAR inclus |
Te-ar putea interesa si:
Tractor 35CP 4×4 Konig
SKU:
7835
Tractor LS MT5 73CP
SKU:
LSMT573
Tractor 60CP 4×4 Konig cu cabina
SKU:
76549
Tractor 60CP 4×4 Konig
SKU:
876574
Tractor 50CP 4×4 Konig
SKU:
85434
Tractor 25CP 4×4 Konig
SKU:
82745
Tractor 80 CP 4×4 Konig
SKU:
675898
Tractor LS MT3 60CP
SKU:
LSMT360
Tractor 80CP 4×4 Konig cu cabina
SKU:
67432
