Tractor LS MT3 60CP
Contacteaza-ne pe WhatsApp
Obtine Finantare pentru utilajul tau »
Specificatii Tractor LS MT3 60CP
| Specificatii | Tractor LS MT3 60CP |
|---|---|
| Extra garantie | 5 ani sau 3000 ore functionare |
| Transmisie | Cu inversor mecanic |
| Carte RAR | Inclusa |
| Functia Creep | Da |
| Numar viteze | 32 inainte / 16 inapoi |
| Tractiune | 4×4 cu diferential blocabil |
| Plaja de forta | Mare |
| Reglare ecartament | In functie de cultura |
| Monitorizare GPS | iTractor |
| Motor | Tier V, Mitsubishi L3CRV-T7 |
| Tip motor | 4 timpi, racire cu apa |
| Nr. cilindri | 3 |
| Capacitate cilindrica | 1879 cmc |
| Cuplu maxim | 188 Nm |
| Putere | 60 CP |
| Pompa de injectie | Delphi CRDI |
| Ambreiaj | Un singur disc de ambreiaj |
| Diferential blocabil | Mecanic |
| PTO | Independent |
| Rotatii PTO | 540, 540E, 750, 1000 |
| Prindere in 3 puncte | Cat II |
| Debit ulei hidraulic | 30,9 litri/min |
| Presiune ulei hidraulic | 17,5 MPa |
| Capacitate ridicare | 1250 kg |
| Prize hidraulice | 2 x dubla actiune cu joystick |
| Sistem directie | Hidraulic |
| Raza minima de viraj | 2800 mm |
| Debit ulei directie | 15,6 litri/min |
| Presiune ulei directie | 14,2 MPa |
| Voltaj | 12V |
| Alternator | 12V-70V |
| Pornire | 12V – 2.0 KW, solenoid electric |
| Lumini | Faruri, semnalizare, laterale, stop, lucru |
| Structura | Cabina cu AC, filtrare, incalzire, sistem audio stereo |
| Lungime totala | 3620 mm |
| Latime totala | 1458-1858 mm |
| Inaltime totala | 2330 mm |
| Greutate | 2025 kg |
| Greutate frontala | 21 kg bara protectie / 4×20 kg greutati |
| Anvelope agri fata | 9.5-16 (4PR) |
| Anvelope agri spate | 13.6-24 (8PR) |
Tractor LS MT3 60CP este un tractor modern si performant, proiectat pentru fermierii care cauta eficienta, fiabilitate si confort in activitatile agricole zilnice. Aceste utilaje agricole sunt produse de LS Grup, companie cu traditie inceputa in anul 1977 sub denumirea KHIC, in parteneriat cu FIAT, actualul CNH. De-a lungul timpului, tractoarele LS au fost comercializate sub branduri cunoscute precum GoldStar, LG sau LS-New Holland, fiind apreciate pentru tehnologia avansata si durabilitate.
Tractor LS MT3 60CP este echipat cu motor Mitsubishi Tier V, economic si puternic, conceput pentru performante ridicate si consum redus de combustibil. Sistemul de tractiune 4×4 asigura aderenta excelenta pe orice tip de teren, iar transmisia Power Shuttle permite schimbari rapide si eficiente de directie, crescand productivitatea in timpul lucrului. Aceste utilaje agricole sunt ideale pentru lucrari agricole diverse, de la arat si semanat pana la transport si intretinere.
Detalii Tractor LS MT3 60CP
| Echipare | Cu cabina, Tractiune 4×4 |
|---|---|
| Tip | Carte RAR inclus |
Te-ar putea interesa si:
